خدمات حسابداری

از مهمترین خدمات نارون حساب با بهره مندی از شایسته ترین مدیران ، متخصص ترین کارکنان ، مدیریت دانش  و فناوری های نوین طیف جامعی از  خدمات حسابداری را به گروهای مختلف مشتریان  در سطح بین الملل ارائه می نماید.

مشاوره مالی و مالیاتی

گروه نارون حساب با بهره مندی از شایسته ترین مدیران ، متخصص ترین کارکنان ، مدیریت دانش و فناوری های نوین با هدف کاهش جرائم و هزینه های مالی آماده ارائه خدمات مشاوره ای کاملی در زمینه های مالیات ، ارزش افزوده ، بیمه و اداره کار به کارفرمایان و صاحبان مشاغل می باشد .

خدمات حسابرسی

شرکت نارون حساب با بهره مندی از شایسته ترین مدیران ، متخصص ترین کارکنان ، مدیریت دانش و فناوری های نوین طیف جامعی از خدمات حسابرسیبه گروهای مختلف مشتریان در سطح بین الملل ارائه می نماید .

نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

شرکت نارون حساب نماینده رسمی نرم افزار سپیداردر استان فارس می باشد. سپیدار همکاران سیستم نرم‌افزاری یکپارچه است که با توجه به نیاز شرکت‌ها در حوزه‌های خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری تولید شده است .

نرم افزار دشت همکاران سیستم

شرکت نارون حساب نماینده رسمی نرم افزار دشت همکاران سیستم در استان فارس می باشد . دشت همکاران سیستم،یک نرم‌افزار حسابداری ساده و هوشمند ویژه‌ی مدیریت مالی اصناف و فروشگاه‌ها است.

خدمات آموزشی

برگزاری سمینارهای آموزشی در حوزه مالی و مالیاتی ، کلاسهای حسابداری و کارگاه های تخصصی کار با نرم افزارهای حسابداری دشت و سپیدار همکاران سیستم از جمله ماموریت های شرکت نارون حساب می باشد.

1/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه برای “خدمات نارون حساب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری? با ما تماس بگیرید