بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی در ایران کدام است

ما در این مقاله به بررسی و مقایسه نرم افزار های حسابداری موجود در یازار ایران پرداخته ایم.اینکه کدام نرم افزار مناسب حسابداری در فروشگاهها می باشد. شرکت حسابداری نارون حساب با توجه به خدمات حسابداری و حسابرسی و مدیریت مالی که در شرکت های بزرگ ایران انجام داده است با تمامی نرم افزار های موجود آشنایی کامل دارد. به نقاط ضعف و قوت تمام نرم افزار های حسابداری مسلط می باشد.

 نکات مهم در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی

با توجه به تجربه اجرایی نارون حساب در زمینه حسابرسی و مدیریت مالی شرکت های معتبر و برخورد با نرم افزار های متنوع موجود در بازار و پی بردن به نقاط قوت و ضعف تمامی نرم افزار های حسابداری، چند نکته مهم در قبل از خرید هر گونه  نرم افزار حسابداری برای یک حسابدار اشاره میکنیم.

جامع بودن نرم افزار حسابداری

جامع بودن نرم افزار از این رو که تمامی زیر شاخه های حسابداری اعم از حسابداری مالی، حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری انبار، حسابداری دریافت و پرداخت و هم چنین حسابداری فروش و غیره در قالب یک نرم افزار حسابداری گنجانده شده باشد و تمامی دیتاهای وارد شده در زیرشاخه های مختلف بتوانند با هم در ارتباط باشند و به نوعی همدیگر را کاور کنند و بسته به نیاز حسابدار هر کدام از زیرشاخه را بتواند فعال یا غیر فعال کند. و آینده نگری هم داشته باشد که اگر نیاز به یک زیرشاخه داشته باشد بتواند آن را درون خود نرم افزار فعالسازی کند.

گزارشگیری های دقیق و شناور نرم افزار حسابداری

یکی از موارد فوق العاده مهم در بحث حسابداری مربوط به خروجی گرفتن و یا گزارشگیری حرفه ای و قابل درک برای عموم می باشد یعنی اگر شرکتی اقدام به استخدام نیروی حسابدار می کند صرفا جهت گزارشگیری می باشد.این گزارشات در مرحله اول برای مدیر عامل مفید، از این جهت که می خواهد آنالیز کند که شرکت سودهی یا زیان دارد حساب شرکت های طرف قرارداد چقدر هست چه میزان طلبکار و چه میزان بدهکار می باشند.در مرحله دوم گزارشات حسابداری برای سهامداران شرکت مفید هست و از وضعیت شرکت در یک سال گذشته مطلع شوند.

و یکسری افراد هستند که از بیرون شرکت خواهان سرمایه گذاری در شرکت می باشند و این افراد نیاز دارند که بر مبنای گزارشات حسابداری ، تجزیه و تحلیل بکنند تا در نهایت اقدام به سرمایه گذاری کنند. یا شرکت خواهان دریافت وام از بانکها هست در اینجا باز بانک براساس گزارشات اقدام به پرداخت وام به شرکت می کند.اگر شرکت پیمانکاری باشید و قصد حضور در مناقصه را دارید، و مبنای حضور در مناقصه گزاشات مالی می باشد از این شما نیاز به یک گزارشگیری حرفه های جهت ارائه دارید.

پس هدف از استخدام حسابدار، گرفتن خروجی ها و گزارشات مالی شرکت می باشد یعنی بدون بحث گزارشگیری شرکت اصلا نیازی به حسابدار ندارد.با توجه به موارد بالا متوجه اهمیت گزاشگیری را در حسابداری شدیم که یک اصل مهم و کلیدی در بحث حسابداری و همچنین نرم افزار حسابداری می باشد.

محاسبات دقیق در نرم افزار حسابداری

در واقع بیشتر در حسابداری انبار نیاز به محاسبات دقیق داریم و با توجه به روش های متفاوتی که در محاسبه خروجی کالا وجود دارد روش های مثل LIFO – FIFO و روش میانگین و شناسایی ویژه. باید به این نکته هم وجه داشته باشید که نرم افزار حسابداری خریداری شده از کدام روش برای محاسبات استفاده می کند و دقیق ترین روش محاسبه کدام است تا در محاسبات و گزارشگیری ها  خطا نداشته باشید.

پشتیبانی نرم افزار از طرف شرکت سازنده نرم افزار حسابداری

از آنجای که کار با هر نرم افزاری در روز های اولیه ممکن هست نیاز به آموزش و رفع خطا داشته باشد شما باید بررسی کنید ببیند که کدام یک از شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری دارای پشتیبانی قوی و تمام وقت هست.نیروی های که در بخش پشتیبانی بکار گرفته می شوند آیا دارای دانش حسابداری و تکنیکال هستند یا برای کاهش هزینه های شرکت فروشنده نرم افزار از نیرو های مبتدی و کم تجربه استفاده می کنند.از این رو ما بحث پشتیبانی رو با توجه به سابقه چندین ساله اجرایی حسابرسی و مدیریت مالی، از نکات کلیدی در خرید نرم افزار حسابداری می دانیم.

سابقه فعالیت شرکت ارائه دهنده نرم افزار

در سالیان گذشته شرکتهای وجود داشتند که اقدام به تولید نرم افزار حسابداری کرده اند و چند سالی را خدمات ارائه داده اند و در نهایت به دلایل مختلفی نتوانستند به فعالیت خود ادامه دهند حال شما فرض کنید از این شرکت ها نرم افزار حسابداری خریداری کرده اید و تمامی اطلاعات مالی و حسابداری خود را در این نرم افزار وارد کرده اید و شما به هردلیلی نیاز به بروزرسانی نرم افزار و یا رفع مشکلات نرم افزار داشته باشید و شرکت ارائه دهند نرم افزار دیگر وجود خارجی نداشته باشد، نهایت شما مجبور به تغییر نرم افزار و پرداخت هزینه بالاتری جهت خرید نرم افزار دیگری هستید.

از این رو ما به شما در خرید نرم افزار حسابداری توصیه می کنیم که به سابقه شرکت و حتی سیاست های آینده شرکت ارائه دهنده نرم افزار هم دقت کنید.

یکی از بهترین نرم افزار های حسابداری شرکتی میتوانیم سپیدار را معرفی کنیم

اما چرا نرم افزار دشت

دشت محصول شرکت همکاران سیستم می باشد که دارای سابقه فعالیت 34 ساله در حوزه ساخت و تولید نرم افزار های حسابداری در ایران می باشد. و از اولین و قدیمی ترین شرکت های سازنده نرم افزار می باشد.و در نرم افزار دشت تمام امکانات حسابداری مورد نیاز یک فروشگاه می باشد تعبیه گردیده است و یک نرم افزار کاملا جامع می باشد.دارادی پشتیبانی تمام وقت در امر رفع مشکلات حسابداران در نرم افزار می باشد و حتی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی  اموزش حسابداری در کل کشور در نمایندگی های رسمی خود می کند.

شرکت حسابداری نارون حساب نماینده رسمی فروش و آموزش سپیدار و دشت در سراسر کشور می باشد. خدماتی که شرکت ما می تواند علاوه بر تهیه نرم افزار ، و خدمات پشتیبانی نصب و راه اندازی و آموزش رایگان آن ، می تواند به شما در حوزه حسابرسی و مدیریت مالی مشاوره بدهد.

برای کشب اطلاعات بیشتر از جزئیان نرم افزار حسابداری و نیاز سنجی در خصوص سیستم های حسابداری مورد نیاز شما می تواند با کارشناسان فنی شرکت تماس گرفته و خدمات رایگان دریافت کنید.

قبل از خرید هر نرم افزاری حتما با ما تماس بگیرید و از کارشناسان شرکت مشاوره بگیرید.

شماره موبایل کارشناس فروش

09178099403

شماره شرکت:

07191002210

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری? با ما تماس بگیرید