بهترین آموزشگاه حسابداری در بوشهر

بزرگترین آکادمی آموزش حسابداری در بوشهر

امروزه یکی از دغدغه های دانشجویان و فارغ التحصیلان حسابداری یافتن شغل مرتبط با رشته تخصصی خودشان می باشد.از آنجا که دروس دانشگاهی صرفا تئوری ارائه می گردد پس افراد جهت ورود به بازار کار هیچ دانش نرم افزاری و اجرایی را ندارند. و همچنین شرکتها جهت جذب حسابدار نیاز به نیروهای باتجربه و یا حداقل مسلط به امور حسابداری را دارند.

در این شرایط آموزشگاه های آزاد اقدام به برگزاری دوره های آموزش نرم افزار حسابداری  در بوشهر می نمایند که فقط نحوه کار با یک نرم افزار خاص حسابداری را آموزش می دهند و منوها، ابزار های موجود در یک نرم افزار رو  معرفی می کنند.

و درعمل کاربرد آنچنانی ندارد مانند اینکه امکانات یک اتومبیل به فرد آموزش داده شود ولی در مورد رانندگی بحثی به عمل نیاید. با این اوصاف حتی اکثرحسابداران شاغل هم به دلیل عدم وجود یک مرجع و منبع موثق درگیر اشتباهات غیر قابل جبرانی می گردند.

که شرکتها تنها راه نجات خود را در واگذار کردن امورمالی و مالیاتی خود به شرکتهای حسابداری و خدمات مالی می بینند.

برگزاری دوره های تخصصی حسابداری برای اولین بار در جنوب کشور و بوشهر

با توجه به اینکه در جنوب کشور یک مرجع موثق که صرفا فقط امور حسابداری و مالیاتی و حسابرسی را به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش دهد وجود ندارد. نارون حساب برای اولین بار آکادمی تخصصی دوره های رشتهحسابداری و حسابرسی و همچنین قوانین مالیاتی، تامین اجتماعی، تجارت، بودجه و استانداردها حسابداری و حسابرسی و… را به صورت کاملا عملی چنانکه بدون اغراق بعد از گذراندان این دوره ها مستقیما می توان وارد بازار کار شد را ارائه می نماید.

 

 

امتیاز خودت را مورد این مطلب ثبت کن :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری? با ما تماس بگیرید