با آموزش نرم افزار حسابداری وارد بازار کار شیراز شوید.

همواره برای شما انتخاب اینکه آموزش کدام نرم افزار حسابداری بهتر است؟ کدامیک از نرم افزار های حسابداری بیشترین درصد از بازار کار را به خود اختصاص داده است؟ کدامیک از نرم افزار های حسابداری جامع تر است ؟ چه نرم افزار حسابداری برای فروشگاهها استفاده می شود؟ کدام نرم افزار حسابداری برای شرکت ها استفاده می شود؟ بهترین نرم افزار حسابداری مالی، انبارداری، حقوق و دستمزد، فروش و خزانه داری کدام است ؟ بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری کدام است؟ بین این همه سوالی که شما را احاطه کرده است و از همه مهمتر زمانی هست که شما برای یادگیری نرم افزار هزینه می کنید و در صورت انتخاب اشتباه آموزش نرم افزار حسابداری این هزینه زمانی غیر قابل برگشت هست. ما برآن شدیم که به تمامی کسانی که قدم در راه حسابداری گذاشته اند مطلبی را آماده کنیم که به تمامی سوالات آنها پاسخگو باشد.

بهترین نرم افزار حسابداری برای بازار کار کدام است؟

برای اینکه بدانیم کدام نرم افزار از بهترین ها می باشد باید به چند فاکتور سنجش دقت کنیم.ما با توجه به سابقه چند ساله خود در حوزه خدمات حسابداری حسابرسی و مدیریت مالی که داریم، در منقطه جنوب کشور و در شرکت های نفتی ، شرکت های صادراتی، شرکت های پیمانکاری فراوان خود و برخورد با تمامی نرم افزار های که این شرکت های استفاده می کردند و از نقاط قوت و ضعف تمامی نرم افزار های بزرگ تجربه کرده ایم به چند فاکتور مهم برای سنجش نرم افزار حسابداری پی برده ایم و در اینجا به آن اشاره می کنیم.

1- جامع بودن نرم افزار

جامع بودن نرم افزار از این رو که تمامی زیر شاخه های حسابداری اعم از حسابداری مالی، حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری انبار، حسابداری دریافت و پرداخت و هم چنین حسابداری فروش و غیره در قالب یک نرم افزار حسابداری گنجانده شده باشد و تمامی دیتاهای وارد شده در زیرشاخه های مختلف بتوانند با هم در ارتباط باشند و به نوعی همدیگر را کاور کنند و بسته به نیاز حسابدار هر کدام از زیرشاخه را بتواند فعال یا غیر فعال کند. و آینده نگری هم داشته باشد که اگر نیاز به یک زیرشاخه داشته باشد بتواند آن را درون خود نرم افزار فعالسازی کند.

2- گزارشگیری های دقیق و شناور

یکی از موارد فوق العاده مهم در بحث حسابداری مربوط به خروجی گرفتن و یا گزارشگیری حرفه ای و قابل درک برای عموم می باشد یعنی اگر شرکتی اقدام به استخدام نیروی حسابدار می کند صرفا جهت گزارشگیری می باشد.این گزارشات در مرحله اول برای مدیر عامل مفید، از این جهت که می خواهد آنالیز کند که شرکت سودهی یا زیان دارد حساب شرکت های طرف قرارداد چقدر هست چه میزان طلبکار و چه میزان بدهکار می باشند.در مرحله دوم گزارشات حسابداری برای سهامداران شرکت مفید هست و از وضعیت شرکت در یک سال گذشته مطلع شوند.

و یکسری افراد هستند که از بیرون شرکت خواهان سرمایه گذاری در شرکت می باشند و این افراد نیاز دارند که بر مبنای گزارشات حسابداری ، تجزیه و تحلیل بکنند تا در نهایت اقدام به سرمایه گذاری کنند. یا شرکت خواهان دریافت وام از بانکها هست در اینجا باز بانک براساس گزارشات اقدام به پرداخت وام به شرکت می کند.اگر شرکت پیمانکاری باشید و قصد حضور در مناقصه را دارید، و مبنای حضور در مناقصه گزاشات مالی می باشد از این شما نیاز به یک گزارشگیری حرفه های جهت ارائه دارید.

پس هدف از استخدام حسابدار، گرفتن خروجی ها و گزارشات مالی شرکت می باشد یعنی بدون بحث گزارشگیری شرکت اصلا نیازی به حسابدار ندارد.با توجه به موارد بالا متوجه اهمیت گزاشگیری را در حسابداری شدیم که یک اصل مهم و کلیدی در بحث حسابداری و همچنین نرم افزار حسابداری می باشد.

3- محاسبات دقیق نرم افزار 

در واقع بیشتر در حسابداری انبار نیاز به محاسبات دقیق داریم و با توجه به روش های متفاوتی که در محاسبه خروجی کالا وجود دارد روش های مثل LIFO – FIFO و روش میانگین و شناسایی ویژه. باید به این نکته هم وجه داشته باشید که نرم افزار حسابداری خریداری شده از کدام روش برای محاسبات استفاده می کند و دقیق ترین روش محاسبه کدام است تا در محاسبات و گزارشگیری ها  خطا نداشته باشید.

4- پشتیبانی نرم افزار 

از آنجای که کار با هر نرم افزاری در روز های اولیه ممکن هست نیاز به آموزش و رفع خطا داشته باشد شما باید بررسی کنید ببیند که کدام یک از شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری دارای پشتیبانی قوی و تمام وقت هست.نیروی های که در بخش پشتیبانی بکار گرفته می شوند آیا دارای دانش حسابداری و تکنیکال هستند یا برای کاهش هزینه های شرکت فروشنده نرم افزار از نیرو های مبتدی و کم تجربه استفاده می کنند.از این رو ما بحث پشتیبانی رو با توجه به سابقه چندین ساله اجرایی حسابرسی و مدیریت مالی، از نکات کلیدی در خرید نرم افزار حسابداری می دانیم.

5- سابقه فعالیت شرکت ارائه دهنده نرم افزار

در سالیان گذشته شرکتهای وجود داشتند که اقدام به تولید نرم افزار حسابداری کرده اند و چند سالی را خدمات ارائه داده اند و در نهایت به دلایل مختلفی نتوانستند به فعالیت خود ادامه دهند حال شما فرض کنید از این شرکت ها نرم افزار حسابداری خریداری کرده اید و تمامی اطلاعات مالی و حسابداری خود را در این نرم افزار وارد کرده اید و شما به هردلیلی نیاز به بروزرسانی نرم افزار و یا رفع مشکلات نرم افزار داشته باشید و شرکت ارائه دهند نرم افزار دیگر وجود خارجی نداشته باشد، نهایت شما مجبور به تغییر نرم افزار و پرداخت هزینه بالاتری جهت خرید نرم افزار دیگری هستید.

از این رو ما به شما در خرید نرم افزار حسابداری توصیه می کنیم که به سابقه شرکت و حتی سیاست های آینده شرکت ارائه دهنده نرم افزار هم دقت کنید.

کدامیک از نرم افزار حسابداری بیشترین درصد از بازار کار را به خود اختصاص داده است؟

با توجه به موارد گفته شده در بالا و همچین تجربه کاری ما در برخورد با نرم افزار های در شرکت های طرف قرارداد ما، نرم افزار های حسابداری شرکت همکاران سیستم درصد زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است شرکت های بزرگی همچون شرکت های نفت، پتروشیمی ها،انرژی هسته ای بوشهر،شرکت های بزرگ تولیدی (مانند مانی ماس …) و

یادگیری کدامیک از نرم افزار های حسابداری جامع تر است ؟

نرم افزار سپیدار آن یکی از نرم افزار های جامع می باشد که شما با یادگیری آن می توانید با تمام سیستم های حسابداری اعم از مالی،حقوق و دستمزد، فروش، انباردارای، دریافت و پرداخت(خزانه داری) آشنا شده و شانس بیشتری در استخدامی ها نسبت به کسانی که با سایر نرم افزار ها آشنا هستند را دارید.

چه نرم افزار حسابداری برای فروشگاهها، شرکتها  استفاده می شود؟

نرم افزار های زیادی برای فروشگاهها و شرکتها وجود دراد که یکی از قدیمی ترین و بهترین آنها نرم افزار های همکاران سیستم می باشد. که برای حسابداری شرکتها نرم افزار سپیدار را عرضه می کند. وبر ای فروشگاهها نمر افزار جامع دشت را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

 

 

بهترین نرم افزار حسابداری مالی، انبارداری، حقوق و دستمزد، فروش و خزانه داری کدام است ؟

بدون شک یکی از بهترین نرم افزار های جامع که تمام سیستم های حسابداری در خود جا دارد می توان نرم افزار سپیدار همکاران سیستم را معرفی کرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و زمانبندی شروع دوره های حسابداری

با شماره های زیر تماس بگیرید

07191002210

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری? با ما تماس بگیرید