برگزاری دوره مدیریت مالی در شیراز و آکادمی تخصصی نارون حساب

یکی از برنامه های و اهداف هر حسابداری پس از اینکه وارد بازار کار شد و چندین سال در حوزه حسابداری فعالیت کرد، تبدیل شدن به یک مدیر مالی یا سرپرست حسابداری می باشد.

برای تبدیل شدن به سرپرست حسابداری یا مدیریت مالی،حسابداران باید با چالش های متفاوتی درگیر باشند و با نکات زیادی در حوزه خود آشنا باشند.

یکی از این مسائل ها آشنا شدن با انواع قوانین مالیات،قوانین ارزش افزوده ، قوانین تجارت،رفع موانع تولید و قسمتی از قانون بودجه و همچنین قوانین تامین اجتماعی می باشد.

یک موضوع مهم دیگر در حوزه مدیریت مالی این است که مدیر مالی باید استاندارد های حسابداری را در عمل همراه با نکات مالیاتی کاملا مسلط باشد.خود استاندارد های حسابداری یک دوره جداگانه است اما می تواند در این دوره مدیریت مالی قرار بگیرد.

پیش نیاز حضور هر حسابدار در دوره مدیریت مالی حداقل 2 تا 3 سال سابقه کار می باشد آنگاه می تواند در دوره مدیریت مالی شرکت نماید.

موضوع مهم دیگر،اینکه مدیر مالی باید توانایی یا تسلط کامل به تجزیه و تحلیل صورت های مالی را داشته باشد.چرا که هر مدیر مالی در پایان هر سال باید براساس صورت های مالی که تهیه شده است اظهار نظر کند و تصمیم بگیرد که این شرکت سال آینده کجاست چه اتفاقی قرار هست بیافتد آیا می تواند ادامه بدهد یا نه؟ اگر می خواهد ادامه دهد با چه چالش هایی رو برو هست و این چالش ها باید چگونه حل شود و راه کار بهینه را پیشنهاد بدهد. و بر اساس آن پیشنهادات، مدیریت تصمیم می گیرد و اجرا می کند.

بحث دیگر اینکه مدیر مالی باید در ان توانایی کسب کند مفاهیم بودجه بندی است که براساس تحلیل صورت های مالی که انجام میدهد و به مدیریت ارائه می گردد.بودجه بندی همانطور که از نام آن پیداست یعنی پیش بینی رویداد های سال آینده است.

در این دوره جامع که نارون حساب برای مدیریت مالی ارائه می دهد تمامی موارد بالا آموزش داده می شود.

 

برگزاری دوره های تخصصی حسابرسی برای اولین بار در جنوب کشور و شیراز

با توجه به اینکه در جنوب کشور یک مرجع موثق که صرفا فقط امور حسابداری و مالیاتی و حسابرسی را به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش دهد وجود ندارد. نارون حساب برای اولین بار آکادمی تخصصی دوره های رشته حسابداری و حسابرسی و همچنین قوانین مالیاتی، تامین اجتماعی، تجارت، بودجه و استانداردها حسابداری و حسابرسی و… را به صورت کاملا عملی چنانکه بدون اغراق بعد از گذراندان این دوره ها مستقیما می توان وارد بازار کار شد را ارائه می نماید.

اساتید موسسه نارون حساب

ما برای آموزش دوره ها از اساتیدی استفاده میکنیم که هم در تئوری و هم در امور اجرایی سابقه درخشان دارند.شعار ما آموزش اصول حسابداری فقط در 8 ساعت کاملا عملی و تضمینی است.

شرکت نارون حساب با در اختیار داشتن نیروهای مجرب در سطح بین الملل فعالیت می نماید و از افراد علاقه مند به رشته حسابداری دعوت به همکاری می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و زمانبندی شروع دوره های حسابداری

با شماره های زیر تماس بگیرید

07191002210

Rate this post
این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
نیاز به کمک داری? با ما تماس بگیرید